Tallinna Sadam nõuab endistelt juhtidelt üle 400 000 euro hüvitist kahju eest, mis tekkis seoses Muuga sadama koristustöödel jagatud altkäemaksudega, kirjutas Eesti Ekspress.

- Tallinna Sadama kontor
- Foto: Andras Kralla
Kapo andmeil said prisket meelehead sadama juhatuse liige Allan Kiil ja hooldusosakonna juhataja Martin Paide.
Ekspress kirjutab, et kahtlustuse kohaselt andis altkäemaksu koristusärimees Sven Honga, kelle firma Keskkonnahoolduse OÜ sadamat aastaid teenindas. Raha liikumisega olid seotud Kiili naabrimees Toivo Promm ja tema ettevõte Bone Invest OÜ.
Tallinna Sadama praeguse juhtkonna arvates maksti koristamise eest liiga palju, mis tekitas kokku üle 400 000eurose kahju.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kahju väljanõudmiseks on sadam esitanud solidaarse tsiviilhagi Kiili, Paide, Honga, Prommi ning Keskkonnateenused OÜ ja Bone Invest OÜ vastu. Kostjad tsiviilhagi ei tunnista.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.