Apple tuleb kõigi prognooside kohaselt sügisel välja uue telefoniga iPhone 6, mille tootmiseks peab alltöövõtja palkama massiliselt uusi inimesi.
Foxconn Group, Apple'i kurikuulus alltöövõtja, plaanib iPhone 6 valmistamiseks palgata umbes 100 000 uut töölist Hiinas, vahendab Hiina meediale tuginev Nikkei Asian Review. Uue iPhone'i tootmine võib alata juba järgmise kuu alguses.
Hongkongi börsil noteeritud Foxconni mandri-Hiinas tegutsev tütarfirma Hon Hai Precision Industry palkas viimati 90 000 uut töötajat iPhone 5s valmistamiseks.
Bloomberg News kinnitas kuulujutte, et uus iPhone läheb tootmisse juuli alguses ning peaks poelettidele jõudma septembris. Uuest iPhone'ist tuleb kaks versiooni - üks 4,7-tollise ja teine 5,5-tollise ekraaniga.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Fredy-Edwin Esse, California
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Maailma kaks kõige väärtuslikumat firmat on naftahiid Exxon Mobil ja kõigile tuntud tehnoloogiafirma Apple. Kumma aktsiaid võiks omale aga soetada?
Lätis peakontorit omav finantstehnoloogia ettevõte Wandoo Finance näeb oma suurimat kasvupotentsiaali Ladina-Ameerikas. Ettevõtte asutaja ja tegevjuhi Iveta Bruvele sõnul on Peruus saavutatud veidi enam kui aastaga laenutaotluste maht, mis läheneb Poola turule, kus ettevõte on tegutsenud kümme aastat. Samal ajal tugevdab Wandoo Finance kohalolekut Baltikumi kapitaliturgudel ning otsib uusi kasvuvõimalusi väljaspool traditsioonilist tarbijalaenuäri.