Täna toimuval Tallinna volikogu istungil võetakse vastu 7,85-miljoniline lisaeelarve, millest 3,5 miljonit läheb Tere Tennisekeskusele, mis on seotud Urmas Sõõrumaaga, kirjutab Eesti Päevaleht.
Sõõrumaa on ka varem välja öelnud, et linn võiks tema tennisekeskust toetada. Nüüd annab linn keskusele investeeringutoetust ja ostab ära välisväljakud, mida tennisekeskus välja rendib.
Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvarti sõnul on Tallinna linn aastaid toetanud eraspordibaase, näiteks on 713 300 eurot investeeringutoetust saanud Audentese ujula ehitus, Premia Jäähall saanud ehituseks 1,1 miljonit, Kotka staadion 679 800 eurot, Kristiine judokeskusele on antud 381 500 ja Reval-Spordi ujulakompleksi ehituseks 255 900 eurot. Samuti on toetatud A le Coq Arena ehitust ja Saku Suurhalli ehitust, rõhutas Kõlvart.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Majandusraskustes Saku suurhalli nõukogu esimehe Oliver Kruuda sõnul suudab hall hakkama saada tänu Marcel Vichmanni majanduslikule abile.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.