"Maailm kaotas Steve Jobsi näol suure visionääri," ütles Apple'i suurkonkurendi Nokia juht Stephen Elop.
"Maailm kaotas suure visionääri. Steve'i kirg elegantsuse ja lihtsuse vastu jätab meile pärandi, mis kestab veel mitu inimpõlve," vahendab Soome ajaleht Taloussanomat Nokia juhi järelehüüet Apple'i asutajale.
Elopi kinnitusel on nii tema kui ka Nokia kõik teised töötajad mõtetes leinas Jobsi sugulastele ja sõpradele toeks.
Seotud lood
Kõik sõltub sellest, kas ja kuidas tegevjuhtkond on võimeline selles tehnoloogiavaldkonnas esirinnas jätkama, kommenteeris ASi Ordi omanik ja juht Sulev Sisask, mis saab Apple´ist edasi ilma Steve Jobsita.
Eestis Apple'i tooteid edasi müüva IM Arvutid ASi juhi Jaanus Treilmanni sõnul suudab Apple ilma Steve Jobsita olla innovaatiline ja jääb kindlasti alles.
Apple'i asutaja Steve Jobsi kultuur püsib ettevõttes veel mõnda aega, kuid pikemas perspektiivis ei pruugi nende liidristaatus säilida, usub SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel.
Steve Jobs oskas innustada ja ta oli osa Apple'i innovatsioonist, seetõttu firma tulevik nii roosiline ei ole, märkis endine IBMi Eesti esinduse juht Valdo Randpere.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.