Pistise võtmises süüdimõistetud Tallinna munitsipaalpolitsei eksjuht Kaimo Järvik nõustus talle vangiminekuks antud lühiajalise ajapikendusega ning ei vaidlustanud seda Tallinna ringkonnakohtus.
Kuigi Järvik (42) taotles Harju maakohtult seoses oma tervisliku seisundiga vangiminekuks ajapikendust neli kuud, siis leidis kohus, et talle piisab oma terviseprobleemide lahendamiseks ka kahe kuu pikkusest lisaajast, kirjutas ERR.
20. mail rahuldas maakohus vandeadvokaat Aivar Pilve taotluse osaliselt ning lükkas Järviku vangistuse kandmisele asumise edasi kuni 20. juulini. Kohus kohustas Järvikut minema kahe kuu pikkuse vangistuse kandmisele Tallinna vanglasse 21. juulil.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Täna veidi enne kella 16 läks Tallinna Vanglasse pistisevõtmise eest kahekuulist šokivangistust kandma Tallinna munitsipaalpolitsei eksjuht Kaimo Järvik.
Täna pisut enne kella viit saabus Tallinna Vanglasse karistust kandma endine Mupo direktor Kaimo Järvik. Pistise võtmise eest süüdi mõistetud Järvik peab šokivangistusena ära kandma kahe kuulise karistuse.
Pistise võtmises süüdi mõistetud Tallinna munitsipaalameti endine juht Kaimo Järvik taotles täna kohtus oma vangistuse edasilükkamist kuue kuu võrra.
Kui kestlikkusest räägitakse sageli suurte eesmärkide ja kaugete tähtaegade kaudu, siis ABB Eesti vaatab teemat praktilisemalt. Jüri tehnoloogialinnakus mõõdetakse tulemusi megavatt-tundides, CO2 tonnides, elektriautode arvus ja töötajate heaoluga seotud näitajates. Viimase kümne aasta jooksul on ettevõte investeerinud Eestisse üle 60 miljoni euro ning teinud rea samme, mille eesmärk ei ole ainult keskkonnamõju vähendamine, vaid ka töökindlama, tõhusama ja hoolivama organisatsiooni loomine.