Eelmisel nädalal vallandas transpordiameti juhataja Andres Harjo ametist pistisekahtlustusega Vello Lõugase ning omal soovil lahkus ametist ka Mati Songisepp, kirjutas Eesti Päevaleht.
Äripäev kirjutas septembris, et keskerakondlane, transpordiameti liiklusteenistuse direktor Mati Songisepp võttis Põhja ringkonnaprokurör Kristel Siitam-Nyiri sõnul pistist 200 000-300 000 krooni piires.
Pistise andmises kahtlustav Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna juht Vello Lõugas sai prokuratuuri andmeil pistist nii sularahas, kui ka talle maksti kinni auto. "Pistis seisnes osaliselt sularahas – see summa jäi alla 20 000 krooni,“ avalikustas Siitam-Nyiri. „Ja samuti on kinni makstud temale soetatud sõiduk ja selle maksumus oli üle 100 000 krooni.“
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kohus mõistis Tallinna transpordiameti liiklusteenistuse liikluskorralduse osakonna praeguseks endise juhataja Vello Lõugasega seotud MTÜ-le pistist andnud ettevõtjale ja tema firmale rahalise karistuse.
Pistise andmises kahtlustav Tallinna transpordiameti liikluskorralduse osakonna juht Vello Lõugas sai prokuratuuri andmeil pistist nii sularahas, kui ka talle maksti kinni auto.
Distsiplinaarsüüteoga hinnatava kahju osas on esitatud Vello Lõugasele ettepanek kahju vabatahtlikuks hüvitamiseks, märkis Tallinna transpordiameti juht Andres Harjo.
Tallinna linnavalitsuse liiklusteenistuse direktor Mati Songisepp ütles, et Vello Lõugase kinnipidamine tuli talle väga ootamatult.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.