Maailma suurim mobiilitootja Nokia teatas täna hommikul Bloombergi vahendusel, et nutitelefoni N8 müük on alanud, aga selle kättesaadavus sõltub riigist ja operaatorist.
Eelmisel nädalal teatas ettevõte, et lükkab telefoni turuletoomise mõne nädala võrra edasi, oktoobrini, et teha veel viimased parandused-täiendused. „Tagamaks suurepärast kasutuskogemust, oleme otsustanud turuletoomise mõne nädala võrra edasi lükata, et teha veel viimased täiendused,“ teatas Nokia siis.
Nutitelefon pidi algse plaani järgi välja tulema juunis, kuid siis lükati tähtaeg septembrini edasi.
Analüütikud peavad N8-t Nokia esimeseks kõrgklassi nutitelefoniks, mis võiks suuta võistelda ka Apple’i iPhone’i ja Research In Motioni Blackberryga ning tema edu peetakse Nokia uuele tõusule turgutamiseks hädavajalikuks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.