"Ma olen praegu puhkusel ja tööasjadega ei tegele," vastas juhatuse liige ja ettevõtte üks omanikke Hele Everaus, keeldudes kinnitamast, milline on Tallinna Vähikliiniku staatus ja mis saab edasi.
Juhatuse liikme Peeter Padriku telefonil helistades ei soovinud vastaja oma nime korrata ning küsimusele, et kas see on Tallinna Vähikliiniku number, vastas eitavalt. Hiljem oli kõne suunatud kõneposti.
Info Tallinna Vähikliiniku tegevuse peatamise kohta selgus siis, kui Meditsiiniuudised soovis ettevõtte juhtidelt küsida kommentaare mulluste majandustulemuste ja tuleviku kohta. Ettevõtte koduleht oli maas ning registratuurist keegi telefonile ei vastanud. Lääne-Tallinna keskhaiglasse helistades selgus, et ettevõtte tagumine uks on suletud.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Tallinna Vähikliiniku 2008. aasta majandusaruande järgi lõpetas ettevõte mulluse aasta 5,6 miljoni kroonise kahjumiga. Raskused olid tingitud eelkõige haigekassa lepingu puudumisest.
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.