Lihatööstur Elmut Paavel üritab Eesti
majanduse jalule aitamiseks tarbida vaid kodumaist toitu.
Paavel vastas täna Äripäeva päevaküsimusele, milleks oli: "Mille tarbimist olete tänavu suurendanud või valmis suurendama?".
"Ma ei ole hakanud midagi tunduvalt rohkem ostma. Sööd ju ikka ühtemoodi – kahjuks või õnneks pole mulle teist magu antud. Olen ikka söönud kodumaist toodangut, kui ainult, siis ostnud imporditud hallitusjuustu ja õunu, sest kodumaiseid meil saada pole. Kanad, munad ja piim on meil ikka kodumaine, kui midagi muud müügis on, siis väga vähe," kommenteeris ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Igor Gräzin ütles Äripäevale, et
tema ei edenda hetkel tarbimist millegagi, kuid eestimaist on ta eelistanud kogu
aeg. Normaalne Eesti toit on Gräzini sõnul rasvane ja tummine.
Äripäeva ettepanek hakata toonitama
sisetarbimise olulisust, et aidata Eesti majandusel taas tõusta, jagas
arvamusliidrid pooldajate ja kriitikute leeri.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.