Sarnaselt mitmete teiste Eesti
omavalitsustega on ka Kuressaare otsustanud kokku hoida tänavavalgustuse pealt,
lülitades lambid varem välja või jättes põlema vaid osa tuledest.
Kuressaare linnavalitsuse poolt volikogule esitatud eelarvekulude kärpimise plaan näeb ette tänavavalgustuse kuludelt kokkuhoidu summas 413 200 krooni, ehk vähenemine on 1,9 miljonilt 1,5 miljonile, kirjutas Meie Maa.
Linnainsener Madis Pihel ütles, et sel nädalal tehti katsetustega algust, kuid tänavavalgustuse väljalülitused saavad olema piirkonniti erinevad.
Tema sõnul kogu linna kohe kindlasti pimendama ei hakata, kuna see pole juba tehniliselt võimalik. "Samas jäävad suuremad ja tähtsamad tänavad valgustatuks ning väiksematel tänavatel võidakse rakendada lampide osalist väljalülitamist," lausus Pihel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Keskerakonna peasekretäri Priit Toobali
hinnangul kihutab Reformierakond inimesi üles kurja tegema ning süüdistab
Keskerakonda ja Edgar Savisaart jätkuvalt kõigis maailma hädades.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.