Tallinna transpordiamet teisaldas selle
aasta 11 kuuga üle 10 000 valesti parkinud sõiduki ning tegi neile trahve summas
2,8 miljonit krooni.
Trahvisumma ületab eelmise aasta sama perioodi näitajat, teatas Raepress.
"Kui eelmise aasta 11 kuuga said valestiparkijad 2,2 miljonit krooni, siis selle aasta 11 kuuga juba 2,8 miljonit krooni trahvi, mis teeb tervelt üle poole miljoni krooni rohkem kui aasta tagasi samal perioodil," selgitas Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli.
"Novembris teisaldasime 1037 valesti parkinud sõidukit, nii et parkimiskontrolöride töö on järjest tõhustunud," lisas ta.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kui möödunud aasta 11 kuuga teisaldati pealinnas 8080 valesti parkinud sõidukit ja tehti trahve kogusummas 2,2 miljonit krooni, siis selle aasta 11 kuuga teisaldatud juba 10 291 valesti pargitud sõidukit ning trahvide kogusumma ületas 2,8 miljonit krooni.
Seoses valestiparkijatega tegid Tallinna transpordiameti parkimiskontrolörid möödunud kuul 1005 kiirmenetlust ning vormistasid 22 väärteo protokolli, said 281 väljakutset, tegid 107 hoiatust ja määrasid trahve summas 381 130 krooni.
Seotud lood
Töötõendiga vehkinud erariides
abipolitseinik ähvardas valesti parkinud autojuhti jahinoaga.
Linnavalitsus palub kodanikel lisaks
pildistamisele ka teavitada Tallinna transpordiametit valestiparkijatest,
et veelgi tõhustada tööd sõidukite teisaldamisel.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.