Linnavalitsus palub kodanikel lisaks
pildistamisele ka teavitada Tallinna transpordiametit valestiparkijatest,
et veelgi tõhustada tööd sõidukite teisaldamisel.
Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul on positiivne, et linnakodanikud saadavad transpordiametisse fotosid valesti pargitud sõidukitest, mille eest ollakse väga tänulikud, teatas Raepress.
”Tihtipeale on juhtunud aga nii, et tubli kodanik on pildistanud valesti pargitud sõidukit, aga ei ole sellest meid kohe teavitanud ja olukord jääb fikseerimata, kuna süüdlane on kontrolöride saabudes sündmuskohalt ammu lahkunud,” lisas Mutli. „Seetõttu on siinkohal üleskutse linlastele, kes märkavad valesti pargitud sõidukeid, et nad teavitaksid sellest kohe ka Tallinna transpordiametit.”
Seotud lood
Tallinna transpordiamet teisaldas selle
aasta 11 kuuga üle 10 000 valesti parkinud sõiduki ning tegi neile trahve summas
2,8 miljonit krooni.
Käesoleva aasta esimese viie kuuga paisus
linna rahakott valesti parkijate näol 1,3 miljoni krooni võrra. Valest parkinud
sõidukeid teisaldati tervelt 5262 tükki.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.