Täna teatas Volvo kolmanda kvartali
suurest ligi 3,6 miljardi Rootsi krooni (ligi 5,6 miljardit Eesti krooni)
suurusest kahjumist.
Tulemused olid tunduvalt halvemad kui möödunud aasta samal ajal, mil kahjumiks registreeriti 167 miljonit dollarit (ligi 2 miljardit Eesti krooni), vahendas Tarbija24.
Varasemalt sellel aastal on Volvo teatanud ka plaanist koondada enam kui 6000 töötajat.
Seotud lood
Volvo AB teatas täna, et
nende kolmanda kvartali kasum kukkus tänavu võrreldes eelmise aastaga
37%. Põhjuseks toodi finantskriisist mõjutatud madalat nõudlust Põhja-Ameerikas,
Euroopas ja Jaapani turgudel.
Ford Motorsi omanduses olev Rootsi
autobränd Volvo teatas 4000 töötaja koondamisest seoses nõudluse vähenemisega
autoturul, mis on olnud oodatust drastilisem.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.