Nähes, et Itaalia majandust ootab ees
langus, algatas opositsioon Roomas „Päästke Itaalia“ kampaania. Muuhulgas
loodab opositsioon oma tegevusega tõugata kohalt praeguse peaministri Silvio
Berlusconi.
Itaalia opositsiooniparteid, kes loodavad oma tegutsemisega troonilt lüüa praeguse peaministri Silvio Berlusconi algatasid riigi pealinnas kampaania „Päästke Itaalia“. Opositsioon süüdistab Itaalia majanduskliima halvenemises võimuparteid, vahendas Bloomberg.
Rooma endine linnapea Walter Veltroni, kes muuhulgas kaotas kevadel valimised Berlusconile, kutsus rahvast Circus Maximuse väljakule meelt avaldama. Itaalia päevalehe La Repubblica andmeil kogunes peaväljakule meelt avaldama üle 2,5 miljoni inimese.
„See on reaalsuse demonstratsioon,“ sõnas Veltroni televisiooni vahendusel lisades, et opositsioon ei ole kunagi enne olnud nii ühtehoidev kui praegu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Itaalia peaministrile Silvio Berlusconile
kuuluv meediakontsern Mediaset kaebas kohtusse Google’i, kuna viimane olevat
loata kasutanud autoriõigusega kaitstud materjali.
Meediamogul ja tuline poliitik Silvio
Berlusconi naaseb taaskord Itaalia peaministri kohale. Seekord on mees oma
esialgseteks prioriteetideks võtnud prügiprobleemi lahendamise Napolis ja
hädasoleva lennukompanii Alitalia päästmise.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.