Delfi nõukogu esimees Ville Jehe ja Eesti
Telekomi juhatuse esimees Valdo Kalm ei usu, et nimevahetus võiks
Hansapangalt kliente röövida.
„See nimevahetus oli pikalt teada, ei usu, et kliente kaotab. SEB ei kaotanud nime vahetades ka kliente. Inimesed ei käitu nii emotsionaalselt, sest inimeste ja ettevõtete suhetes pankadega on rohkem dimensioone, kui see, kus kellegi konto on. Laenud, arvelduskrediit, õppelaenud jne - nende teise panka kolimine on suur peavalu. Kui inimene on juba varem paremaid pakkumisi saanud ja see oli viimane piisk, siis võib ta Hansapangast lahkuda, kuid ma usun, et need inimesed on juba läinud,“ vastas Delfi nõukogu esimees Ville Jehe.
„Ei arva, et kliente röövib, loeb muidugi kliendi kogemus ja see, kui kvaliteetne on teenindus. Ma ei arva, et nimevahetuse tõttu Hansapank kliente kaotaks,“ vastas Eesti Telekomi juhatuse esimees Valdo Kalm.
Aripaev.ee küsis täna, kas Hansapank võib nimevahetuse tõttu kliente kaotada?
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Täna hommikupoolikul võeti Hansapanga
peakontorilt igaveseks maha Hansapanga logo. Päeva jooksul loodetakse see
asendada Swedbank-i logoga.
Täna algab nimevahetuse protsess, mille
jooksul Hansapanga uueks nimeks saab Swedbank. Täielik üleminek ühtsele uuele
nimele ja brändile on kogu Baltikumis plaanis lõpule viia sügiseks 2009, teatas
pank.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.