Kaubamajas on ametiühing olemas ning
Rakvere Lihakombinaadi juht suhtutaks selle tekkimise neutraalselt.
Vastates aripaev.ee päevaküsimusele sõnas Tallinna Kaubamaja kontserni juht Raul Puusepp, et neil on ametühing.
„Meil on ametühing olemas ning juba aastaid teeme päris head koostööd,“ sõnas Raudsepp
Rakvere Lihakombinaadi juht Anne Mere aga leidis päevaküsimusele vastates, et tema suhtuks ametiühingu tekkimisel sellesse neutraalselt ning vajaduse korral alustaks dialoogi.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Uus Maa Kinnisvaragrupi tegevdirektor
Jaanus Lauguse sõnul ei ole tal midagi ametiühingu vastu, kui töötajad näevad
sellel vajadust, sest töötaja arvamus on väga oluline.
Tallink Grupi personali- ja
arendusdirektori Taavi Tiiveli sõnul jätkab Tallink kindlasti läbirääkimisi,
kuigi kohati on jäänud mulje, et teine osapool kokkuleppeni jõuda ei
soovigi.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.