Rehvimeister AS tegevjuht Toomas Madisson
rääkis probleemidest rehviliiduga, et liit manipuleerib sellega, et
ettevõttel puudub rehvide kogumisvõrgustik - kuigi Rehvimeister kogub
rohkem rehve kui maale toob.
“Ettevõte oli selle aasta 1. jaanuarini rehviliidu liige, kuna aga eelmisel aastal hakkas ringlema jutt, et liit ei toimi selle nimel, et ausus ja keskkond puhtaks saaks, vaid selle taga on ärihuvid,” rääkis Madisson.
Rehviliit on Madissoni sõnul teatud liidu liikmete isiklik äri. “Liit üritab asju ajada nii, et kõike peab nende kaudu ajama. Kõikidele mitte liikmetele olevat liit lubanud keskkonnainspektsiooni kaela saata,” lisas ta.
Madisson märkis, et liidust välja astunud rehviliidu liikmed on andnud vihjeid, et rehviliidu liige saab ka olla siis, kui rehve ei koguta rehviliidu kaudu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
“Me kogume kaks korda rohkem rehve kui toome maale,” ütles tegevjuht ja lisas, et liit manipuleerib sellega, et Rehvimeistril puudub rehvide kogumisvõrgustik ning viitab seaduse rikkumisele. Rehviliidu järgi peab maakonnas olema üks kogumispunkt.
“Ka keskkonnainspektsioon ütleb, et ei tea kuidas Rehvimeister seadust rikub, kui kogutakse rohkem rehve kui maale tuuakse,” rääkis ta.
“Meil on igas maakonnas koostööpartner ning kui vaja viime rehvid ka kliendi koduõuelt ära - kogu vabariigis,” ütles ta ning lisas, et kliendi arvetele lisatakse ka lähima kogumispunkti kontaktid. "Seaduse järgi peab 50 km raadiuses olema kogumispunkt," ütles Madisson ja märkis, et sellega üritab rehviliit kaikaid kodaraisse loopida.
“Oleme teiste maaletoojate rehve kokku kogunud ja ära viinud ning võiksime esitada rehviliidule arve,” ütles Madisson. “Nii kaua kui prügiettevõtted utiliseerivad rehve, pole liitu vaja,” märkis ta.
Seotud lood
Rehvide hinnad tõusevad veel sel aastal
mitme protsendi võrra, usub Soome Rehviliit.
Konkurentsiamet uurib koostöös
prokuratuuriga konkurentsiseaduse võimaliku rikkumist seoses kasutatud rehvide
kogumist ja taaskasutamist korraldava MTÜ Eesti Rehviliit lepingutega.
Rehvide jaemüügiga tegeleva Oscarrehvid OÜ
juhataja Peeter Pähn ütles aripaev.ee-le, et nemad ei saasta loodust ning
süüdistusega esinenud MTÜ-d Eesti Rehviliit varjutavad läbipaistmatud rahaasjad.
Rehvimeistri tegevjuht Toomas Maddison
ütles aripaev.ee-le, et Rehviliit laimab neid, väites, nagu viiks Rehvimeister
ise või siis nende kliendid vanu rehve metsa alla.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.