Koristuskampaania "Teeme ära 2008" ajas
lisaks korralikkele koristustalgulistele liikvele inimesi, kelle eesmärk oli
kodune või firmamajapidamises järele jäänud prügi vaikselt muu kokku veetava
sodi sekka sokutada.
Töömees Vasja firmast Renewo sai firmajuhilt käsu viia kogumispunkti firmas üleliigseks osutunud vana kraam: peamiselt puidust alused ja vanad autokummid. Vasja vedas kauba lipujaama, et prügist märkamatult vabaneda, kuid pidi juba tühjaks laotud auto taas prügi täis tõstma, et see siis korrektselt prügi vastuvõtta viia, vahendas reporter.ee.
Nõmme linnaosavanem Rainer Vakra vestles firmajuhiga, kes ütles, et parem on ju ikkagi see, et tuua prügi kohe siia konteinerisse, kui see, et prügi viiakse metsa alla. Vakra sõnul on kahju, et leidub inimesi, kel on mõtlemises selline puudujääk.
Seotud lood
Koristuskampaania "Teeme ära 2008" tõi
tubadest välja oma kodukanti kraamima ligi 50 tuhat tubli
inimest.
Keskkonnainspektsioon on täna kõikjal
Eestis toimunud aktsiooni „Teeme ära 2008“ käigus prügi seast leitud andmete
põhjal algatanud mitu väärteomenetlust.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.