Tallinna reisisadama läheduses käis kõva
pauk ja sündmuskohal oli suitsu, põhjuseks Tallinki uue kontori nurgakivi
panemise pidustuste ilutulestik.
Päästeameti pressiesindaja Toomas Viks ütles aripaev.ee-le, et natuke enne kell 13 tuli Põhja-Eesti Päästekeskusele teade, et reisisadama ja Admiraliteedi basseini lähedal käis kõva pauk ja näha on suitsu. Põhjuseks polnud aga algul välja pakutud ehitise kokkuvarisemine, vaid hoopiski Tallinki pidu.
Kohale sõitsid nii kiirabi, politsei kui ka tuletõrjeauto.
Tallinki pressiesindaja Luulea Lääne sõnul olid ilutulestiku korraldajal olemas kõik vajalikud load Tallinki pidustuste ilutulestiku läbi viimiseks.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Fincantieri laevatehas andis täna Itaalias
AS-i Tallink Grupp tütarfirmale Tallink Superfast Ltd. üle 1,9 miljardit Eesti
krooni maksnud uue reisilaeva Superstar, mis hakkab sõitma Tallinna-Helsingi
liinil.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.