Keskkonnaminister Jaanus Tamkivi ütles, et
ta on aktsiafondides vangerdusi teinud, kuid mahtu pole vähendanud.
„Olen välja võtnud ja juurde pannud,“ vastas Tamkivi tänasele aripaev.ee päevaküsimusele ”Kas olete raha aktsiafondidest välja võtnud?”
„Olen vangerdusi teinud, kuid mahtu pole vähendanud,“ lisas ta.
Minister lisas, et pikemas perspektiivis kindlasti olukord aktsiaturul normaliseerub.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Majandusajakirjanik Villu Zirnask ütles, et
on osa raha aktsiafondidest välja võtnud riskide minimeerimiseks.
Tallinna linnavolikogu Reformierakonna
fraktsiooni aseesimees Ülle Rajasalu ütles, et tema arvates on vale müüa
väärtpabereid siis, kui turg on languses.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.