Kvaliteetoperaator Elisa kolis selle aasta
alguses oma kontori vastvalminud Sõpruse Ärimajja Tallinnas, mis võimaldas
enamuse ettevõtte osakondadest ning töötajatest koondada ühe katuse alla.
"Senini tegutsesime kuues erinevas kohas üle linna – säärane killustatus häiris kohati ettevõtte igapäevategevust ning oli selgelt ebapraktiline. Uues majas on töötajate ja ka osakondade omavaheline suhtlemine lihtsam, sest selleks pole vaja kogu aeg kasutada telefoni või e-maili. Samuti ei pea enam koosolekuteks ühest kontorist teise sõitma, mis aitab märgatavalt aega kokku hoida,“ ütles Elisa Eesti juhatuse esimees Sami Seppänen teates.
Sõpruse Ärimajas töötab ligi 200 Elisa töötajat, mis moodustab umbes kaks kolmandikku Elisa töötajate koguarvust.
Lisaks Sõpruse Ärimajale tegutsevad Elisa osakonnad veel kahes erinevas kohas Tallinnas – võrgukeskus ja monitooringukeskus asuvad Ädala tänaval ning kõnekeskus Kadaka teel.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tele2 juht Toomas Tiivel ütles, et ta on
rahul eelmise aasta tulemustega, ning jättis konkurendi süüdistuse andmetega
vassimises tema südametunnistusele.
Elisa Eesti AS käive oli 2007. aastal 1,884
miljardit krooni ning kasv võrreldes 2006. aastaga pea 10%.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.