Starmani juht Peter Kern ütles, et 2007.
aasta neljanda kvartali kasum oli väiksem ZUUMtv käivitamiskulude tõttu, kui see
välja jätta oli kasum siiski suurem kui aasta varem.
“Põhiliselt ühe projekti ehk ZUUMtv pärast oli kasum väiksem“, kommenteeris Kern mullust neljanda kvartali tulemust.
Kern ütles, et see on stardihetke olukord, kuna siis kliente veel pole. „Kui ZUUMtv käivitamiskulud välja jätta, oli tegelikult kasumi kasv suurem, kui aasta varem,” märkis Kern ning lisas, et 4-5 aastaga tahetakse projektiga nulli jõuda.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Telekomifirma Starman teenis aasta viimases
kvartalis 4,7 miljoni kroonise puhaskasumi, mida on 35 protsenti vähem kui aasta
eest. Samas ulatus emaettevõtte osa puhaskasumist 8,1 miljoni kroonini ehk 0,2
miljoni krooni kõrgema numbrini kui aasta eest.
Viasat Eesti juht Krista Leppiko kinnitas,
et Viasati digitelevisoonil läheb Eestis hästi, Viasat on eelmisel aastal
võitnud Baltikumis juurde ligi 85 000 klienti.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.