Kunda Nordic Tsemendi turundusdirektor Imre
Leetma ütles, et kindlasti on Eesti tööstusel tulevikku, kuna on
jätkusuutlik.
“Kindlasti on, pole kahtlustki,” vastas Leetma tänasele aripaev.ee päevaküsimusele „Kas Eesti tööstusel on tulevikku?”. Ta lisas, et igal riigil on oma tööstus ja nišš. Leetma leidis, et Eesti tööstusel on kindlasti tulevikku, kuna on muutunud majandustingimustele vastupidanud.
„Arvan, et Eesti tööstus on jätkusuutlik,“ ütles Leetma.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Sel aastal kahanes tsemendi
tootmine märgatavalt ning musta stsenaariumi kohaselt peatab Kunda Nordic Cement
kolmandiku tootmisest. Ettevõte loodab klinkeri ekspordile Aafrikasse ja
Brasiiliasse.
Hansa Candle tegevjuht Andre Aav ütles, et
näeb ettevõtte tööstustootmise tulevikku puhtalt suuruse ja tootmismahu
pärast.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.