Eesti Telekomi aktsia hind on õiglaselt
hinnatud ja seetõttu on praegune soovitus aktsiale „Hoia”, teatas Hansapank.
Hansabank Marketsil on Eesti Telekomi 4. kvartali ja 2007. aasta tulemuste suhtes neutraalne hoiak. Hansabank Markets peab tulemusi oodatult heaks, kuid midagi erilist ei ole nende puhul esile tõsta. Ettevõtte tasuvus näitas 4. kvartalis tõusu ning Hansabank Markets ootab, et ettevõte säilitab kõrge dividenditootluse.
Eesti Telekomi neljanda kvartali kasum kasvas 16 protsenti, 455 mln kroonile. Ettevõtte käive kasvas neljandas kvartalis aastataguse ajaga võrrelduna ühe protsendi, 1,57 mld kroonile.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Hansapank Grupi aasta puhaskasum kasvas
võrreldes 2006. aastaga 49% ning ulatus 483,5 miljoni euroni (ligi 7,6 miljardit
krooni). Grupi neljanda kvartali puhaskasum oli 118,4 miljonit eurot (ligi 1,8
miljardit krooni).
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.