Linnakantselei otsib uut intraneti tegijat
Tallinna Linnakantselei kuulutas välja avatud läbirääkimistega riigihanke linna
ametiasutuste uue intraneti loomiseks.
Seni kasutusel olev Intranett pärineb aastast 2002 ja vajab tehniliselt kaasaaegsamat lahendust, teatas Tallinna pressiteenistus.
Linnasekretär Toomas Sepa sõnul otsitakse avatud hankega kaasaegset ja võimalikult innovatiivset pakkujat. "Linnasüsteemi sisemisele infokanalile on juurdepääs ca 1500 linnatöötajal. Lisaks suurele kasutajahulgale kuulub linnasüsteemi kaks kantseleid, neliteist ametit ning kaheks linnaosa - kõigile neile ühtse ja kasutajasõbraliku keskkonna väljamõtlemine ja tehnilise lahenduse pakkumine võiks IT firmadele olla huvitavaks väljakutseks," arvas Sepp.
Sisevõrgu kaudu saavad töötajad ligi nii ametlikele dokumentidele kui eeskirjadele ja kordadele, aga selle kaudu antakse teada ka siseuudistest ja üritustest. Aastal 2002 loodud intraneti lahenduse töötas linna jaoks välja As SpinTek.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna linn otsustab homme linnavalitsuse
istungil Põhja-Tallinna valitsuse ettepanekut eraldada
linnavalitsuse reservfondist Põhja-Tallinna Valitsusele ligi 1,5
miljonit krooni Kopli liinidel asuvate ja kodutute poolt hõivatud majade
lammutamiseks.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.