Meediaärimees Hans H Luik leiab, et Ingrid
Tähismaa lahkumine Kroonika peatoimetaja kohalt on loomulik protsess, olles tema
töö eest ajakirja eesotsas tänulik.
„Kui kerime ennast hetke, kus Eesti Meedia ja Eesti Ekspress ei olnud veel seda Tähismaa lahkumise teadet välja andnud, siis sel hetkel ei töötanud Eesti väljaannete eesotsas kedagi teist, kes oleks pikema staažiga. Ta on töötanud Kroonika eesotsas üle 10 aasta. Postimehel on selle ajaga olnud tihedaim hulk peatoimetajaid, Päevalehel ja Ekspressil samuti. Vaid (Igor - toim.) Rõtovi staaži saab Tähismaa omaga võrrelda, aga Rõtov pole nüüd ka enam peatoimetaja. Meie oleme Ingridile tänulikud," ütles Luik Tähismaa lahkumist kommenteerides.
Kroonikat annab välja Ajakirjade Kirjastus, mis kuulub võrdsetes osades Eesti Meediale ja Ekspress Grupile.
Autor: 1706-aripaev
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kroonika peatoimetaja Ingrid Tähismaa paneb
tänasest ameti maha.
Meediamagnaat Hans H Luik ütles tänasel
konverentsil Fookus 2008 moderaatori küsimusele vastates, et Eesti meedia võtab
üha naiselikuma ilme.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.