Transiidiärimees Oleg Ossinovski ütles
venekeelsele majandusuudiste portaalile dv.ee, et tema ei ole kroone
eurodeks vahetanud.
"Ka minu tuttavad ei läinud ajakirjanduses tekkinud paanikaga kaasa. Ma ei usu krooni devalveerimisse," kommenteeris ta.
Reisifirma Aksa tegevdirektor Oleg Agarkov ütles samuti, et tema möödunud nädalavahetusel kroone eurodeks ei vahetanud: "Ma ei välista, et tulevikus võib toimuda devalveerimine, kuid on palju suurem võimalus, et enne juhtub see Lätis". Samas lisas Agarkov, et ei hoia raha ühes valuutas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
SEB Eesti Ühispanga andmetel vahetas
nädalavahetusel ja täna oma kroonihoiuseid eurodesse peamiselt vanemad vene
keelt kõnelevad inimesed.
Hansapanga suhtekorraldusjuht Katrin
Isotamm kommenteeris aripaev.ee-le, et nad täheldasid eurode kokkuostmist enim
Ida-Virumaa harukontorites.
Venekeelse erakõrgkooli Majanduse ja
Haldusjuhtimise Instituudi rektor Hanon Barabaner leiab, et kroone pole põhjust
kiirustades eurodeks vahetada.
Narva linnanõukogu esimees Mihhail
Stalnuhhin ütles täna dv.ee-le, et temal ei ole piisavalt palju raha, et seda
eurodeks vahetada.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.