Tallinki aktsionäri Vaido Uibo sõnul peaks
Tallink Grupp oma kaubamärgi kasutamise eest Infortarilt raha küsima.
„Peaks jah. Tallink Grupp pole ainult 3 suurt aktsionäri, ka väikeaktsionäride huvid on olulised. Nad võiksid kasutada ju küll, kui selle eest maksaksid,“ vastas Uibo tänasele aripaev.ee päevaküsimusle, kas Tallink Grupp peaks oma kaubamärgi kasutamise eest raha küsima, sest Infortar oma projektides Tallink City ning Tallink takso kasutab seda kaubamärki.
Vaido Uibol on 128 452 Tallinki aktsiat.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Tallinna Sadama nõukogu esimehe Neinar Seli
sõnul on küsimus selles, kas Infortar peaks Tallinki kaubamärgi kasutamise eest
maksma Tallink Grupile või vastupidi.
Teleprodutsendi ja Tallinki aktsionäri
Raivo Suviste sõnul peaks Tallink Grupp küsima Infortari käest raha laevafirma
kaubamärgi kasutamise eest.
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.