Tallinna linnavolikogu pidas võimalikuks
anda pärast analüüsi ja praeguse lepingu lõppemist parkimise korraldamine
Tallinnas üle munitsipaalpolitseile.
Praegu korraldab Tallinnas parkimist vastavalt 2006. aastal sõlmitud lepingule Falck Eesti AS. Kohtumisel linnapeaga on Põhja politseiprefekt Raivo Küüt teinud ettepaneku, et pealinna parkimiskorraldusega võiks tegeleda munitsipaalpolitsei, teatas linna pressiteenistus.
Samasuguse ettepaneku linnavolikokku toonud sotsiaaldemokraadid peavad otstarbekaks, et koos heakorraeeskirjade täitmise kontrolliga linnas võiksid munitsipaalpolitseinikud tegelda ka parkimiskontrolliga.
„Kui on loota paremat tulemust kvaliteedi ja kokkuhoiu näol, siis võiks pärast vastavat analüüsi ja praeguse lepingu lõppemist nii ka toimida,” leidis keskfraktsiooni esindaja Jaak Vihmand.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Nagu korterite puhulgi, määrab parkimiskoha
väärtuse peamiselt asukoht, aga ka parkimiskohtade suhe korterite arvu ning
parkimisvõimalused lähiümbruses.
Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul ei
ole praegu linnal plaanis parkimiskorraldust muuta.
Tallinna munitsipaalpolitsei ameti juhataja
Kaimo Järviku sõnul ei võtaks munitsipaalpolitsei Tallinna parkimise
korraldamisel G4Silt (endiselt Falckilt) tööd ära, kuna nende pädevuses oleks
vaid keelualal parkimine.
AS Ühisteenuste tegevdirektori asetäitja
Kristi Vahtra ütles täna aripaev.ee-le Tallinna plaani parkimiskorraldust muuta
kommenteerides, et neid idee rahutuks ei tee.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.