Põhja politseiprefekt Raivo Küüti sõnul on
Kristiine Prisma ja teiste kaupluste eksimused ning järgnenud sanktsioonid
alkoholiga kauplejaid kindlasti distsiplineerinud.
Tallinna linnavolikogule õiguskorrast ülevaate andnud Küüt leidis, et kuritegevus on linnas vähenenud, millele aitab kaasa ka alkoholivastase selgitustöö tegemine, teatas linna pressiteenistus.
Küüti antud ülevaatest selgus, et röövimiste avastamine on üha tulemuslikum ning ka kuritegude arv selles vallas väheneb. Suurima tähelepanu all on liiklusjärelevalve, milles loodab politsei positiivseid tulemusi saavutada koostöös liiklejatega.
Tõhustunud on politsei tegevus narkokuritegevuse vastu, mille tulemusel on tabatud ning vastutusele võetud hulk narkootikumide vahendajaid. Samas märkis Küüt, et kohalik omavalitsus saab enam panustada ennetustöösse.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
AS Prisma Peremarket kaebas Kristiine
linnaosa alkoholimüügi keelu kehtestamise tõttu Tallinna halduskohtusse, nõudes
korralduse tühistamist.
Prisma Peremarketi tegevjuht Janne
Lihavainen ütles üleeilset Rimi õhtust keeluaegset alkoholimüüki kommenteerides,
et suhtuks esimesse rikkumisse leebelt.
Linnaosavalitsus vaidlustas kohtu määruse
lubada Kristiine Prismal jätkata kohtuvaidluse ajal alkoholi müüki.
Prisma Mustamäe juhataja Margus Musthallik
leiab, et linnaosavalitsus tegi otsuse Kristiine Prismalt alkoholimüügiluba ära
võtta juba enne menetluse algust.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.