Reformierakondlasest ettevõtja ja Tallinna
Sadama nõukogu esimehe Neinar Seli ettepanek liita üheks ettevõtteks Tallinna
sadam, raudtee ning teised Eesti suuremad sadamad, ei teeni tormilisi
kiiduavaldusi.
Seli kirjutab tänases Postimehe arvamusloos, et riik peaks kaugemale tulevikule mõeldes tugevdama oma positsiooni transiidikaubanduses, kasutamaks paremini ära Eesti soodsat asendit.
Selleks peaks riik transiidiga seotud ettevõtetest looma löögirusika, kes kaitseksid ühiselt Eesti huvisid maailmas.
Ühe sammuna võiks Seli hinnangul liita juba praegu riigile kuuluva Tallinna Sadama ja Eesti Raudtee. Samas võiks tema hinnangul riigi kätte koondada ka teised Eesti suuremad sadamad, et nende vahel paremini investeeringuid ja kaubagruppe jagada.
Artikkel jätkub pärast reklaami
"Peame analüüsima, kas on mõistlik paigutada näiteks kaks miljardit krooni veel Muuga sadama laiendamisse või kasutada seda raha hoopis tegutsevate sadamate ülesostmiseks ja liitmiseks," kirjutab Seli oma artiklis.
Seotud lood
Tartu ärimees Neinar Seli hakkas hiljuti
Väikese Emajõe äärde ehitama suvilat, välja tuli aga neljakorruseline
hotell.
Tartu linnavalitsus sõlmib
reformierakondlasest linnavolinik Neinar Selile kuuluva hotelliga Dorpat
koostöölepingu, tänu millele saavad linna külalised hotellis soodsamalt ööbida.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.