Keskerakonna 11. korda kogunenud
kongress valis erakonna esimeheks tagasi Edgar Savisaare, kes kogus 762 poolt ja
68 vastu häält.
Keskerakonna aseesimeesteks kinnitas kongress Kadri Musta ja Enn Eesmaa, vahendas ETV24.
Erakonna juhatusse osutusid valituks Jüri Ratas (398 häält), Jaak Aab (327), Marika Tuus (278), Kadri Must (264), Enn Eesmaa (245), Siiri Oviir (240), Aadu Must (219), Vilja Savisaar (217), Andres Vään (212), Kalev Kallo (205), Arvo Sarapuu (199), Peeter Võsa (199), Heimar Lenk (193) ja Kalle Laanet (193) .
Kokku kandideeris erakonna juhatusse 45 inimest.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Keskerakonna juhatuse sõnul on alates
eilsest partei uus peasekretär Priit Toobal, endine Järva- ja Viljandimaa
koordinaator.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.