Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)
avas pärast neljakuist USA bürokraatia kadalippu esinduse Californias Silicon
Valleys.
Juuni alguses registreerisid USA võimud selle välisriigi esindusena ning Eesti esindaja Räniorus Andrus Viirg sai tööviisa, kirjutas Eesti Ekspress.
"Põhitöö läheb kohe lahti, kui juuli lõpus sinna jõuan," sõnas Viirg, kelle esimene ülesanne on kontaktvõrgustiku loomine, et elavdada Eesti ja Ränioru ettevõtete vahelist suhtlust.
Praegu valmistabki Viirg koos kaubandus-tööstuskoja ja Tallinna ettevõtlusametiga ette 15-liikmelist infotehnoloogia-, elektroonika- ja masinaehitusettevõtjate visiiti Seattle'isse ja Silicon Valleysse.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Californiasse ärimeestele appi saadetud
Eesti riigi esindaja vajab esialgu ise abi, selgus Ekspressi visiidil
kohapeale.
Veidi üle aasta ametis olnud Ettevõtluse
Arendamise Sihtasutuse (EAS) juht Viljar Jaamu on korruptsioonikahtluste tõttu
jõuliselt asunud töötajate ridu harvendama.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.