Kõige enam läks koht riigikogus maksma
Rahvaliidule - 2,2 miljonit krooni. See selgus eile riigikogu
korruptsioonivastase seaduse kohaldamise erikomisjoni kinnitatud aruandest.
Kõige enam panustas kampaaniasse rahaliselt Keskerakond - 41,3 miljonit krooni, kirjutas Äripäev.
Kõige enam oli aruannete esitamise päeval, 5. aprillil valimiskampaania eest võlgu Keskerakond, kellel oli tasumata kulusid 13,5 miljoni krooni eest. IRLi võlg oli 6,2 miljonit, SDE-l 3,5 miljonit, Reformierakonnal 2,5 miljonit, Rahvaliidul 1,3 miljonit ja rohelistel 350 000 krooni. Keskerakonna eelmisel nädalal esitatud info kohaselt ja Reformierakonna 8. juunil esitatud täiendava aruande kohaselt on Keskerakonnal tasuda veel 3,5 miljonit ja Reformierakonnal 600 000 krooni.
Kõige rohkem kulutasid erakonnad reklaamile, kokku viidi kampaania ajal reklaamibüroodesse ligi 95 miljonit krooni. Kõige enam - 37,8 miljonit krooni - kulutas Keskerakond.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Rahvaliit on seisukohal, et
justiitsminister Rein Langi käitumine on vastuolus euroopalike tavade ja
normidega ning ministrina ei ole Rein Lang arvesse võtnud tema kui poliitiku ja
avaliku elu tegelase suhtes kehtivaid kõrgendatud moraali ja eetika nõudeid.
Rahvaliidu juhatus arvas esmaspäeval
erakonnast välja varguse, kakluse ja häälteostmise eest kohtulikult karistatud
Oleg Jelagini.
Märtsis toimunud riigikogu valimistel
viis reklaamibüroosse enim raha Keskerakond - 37,8 miljonit krooni. Lõviosa
Keskerakonna kampaaniatest teeb reklaamibüroo Idea.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.