Täna pärastlõunal Tallinnas toimunud
Reformierakonna korralisel üldkogul valiti erakonnale uus juhatus ja kinnitati
järgmiseks kaheks aastaks ametisse erakonna senine esimees Andrus Ansip.
Lisaks esimehele kuulub Reformierakonna juhatusesse 14 liiget. Valituks osutusid Laine Jänes, Meelis Atonen, Urmas Paet, Rein Lang, Keit Pentus, Jaanus Tamkivi, Rain Rosimannus, Leino Mägi, Tatjana Muravjova, Tõnis Kõiv, Jürgen Ligi, Erki Saarman, Lauri Luik ja Kristiina Ojuland, teatas erakond.
Eelmise Reformierakonna juhatuse eelmise koosseisu liikmetest vahetusid Lennart Liba ja Maret Maripuu, kelle asemele tulid Tõnis Kõiv ja Leino Mägi.
Eelmine juhatus oli ametis olnud kaks aastat ehk 2005. aasta kevadel toimunud üldkogust.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
IRLi liikmed valisid täna Tallinnas
toimunud esimesel Suurkogul erakonnale esimehe, kolm aseesimeest ning
juhtorganid - eestseisuse, aukohtu ja revisjonikomisjoni. Ainsana erakonna
esimeheks kandideerinud Mart Laar kogus 986 häält, aseesimeesteks said Ene Ergma
(718 häält), Jaak Aaviksoo (687) ja Tõnis Lukas (568).
Reformierakonna üldkogul kõnelenud erakonna
esimees ja peaminister Andrus Ansip rõhutas, et Eesti ei tohi lasta tööjõu
puudujäägil alla viia teenuste kvaliteeti.
IRLi esimehekandidaat Mart Laar ütles täna
erakonna Suurkogul kandideerimiskõnes erakonnakaaslasi Eesti hüvanguks koostööle
kutsudes, et rahvuslik-konservatiivse maailmavaate kaitseks tuleb senisest enam
avada erakonna liikmete potentsiaal.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.