IRLi liikmed valisid täna Tallinnas
toimunud esimesel Suurkogul erakonnale esimehe, kolm aseesimeest ning
juhtorganid - eestseisuse, aukohtu ja revisjonikomisjoni. Ainsana erakonna
esimeheks kandideerinud Mart Laar kogus 986 häält, aseesimeesteks said Ene Ergma
(718 häält), Jaak Aaviksoo (687) ja Tõnis Lukas (568).
Eestseisuse 20 kohale kandideeris 34 inimest. Valituks osutusid Tarmo Kõuts (637 häält), Marko Mihkelson (617), Peeter Tulviste (609), Urmas Reinsalu (595), Tunne-Väldo Kelam (594), Juhan Parts (590) , Erki Nool (568), Taavi Veskimägi (535), Andres Herkel (520), Mihhail Lotman (496), Ken-Marti Vaher (491), Trivimi Velliste (490), Marko Pomerants (448), Toomas Tõniste (375), Tõnis Palts (367), Ott Lumi (365), Külvar Mand (318), Kaia Iva (310), Siim-Valmar Kiisler (308) ja Indrek Raudne (296).
Aukohtu üheksale kohale kandideeris 15 inimest. Valituks osutusid Avo Üprus (771 häält), Ela Tomson (758), Jüri Trei (532), Reet Roos (466), Jaanus Barkala (410), Reet Trei (409), Siim Roode (361), Eero Elenurm (331) ja Erika Kruup (308).
Viieliikmelisse revisjonikomisjoni oli kandidaate kokku üheksa. Valituks osutusid Jan Trei (522 häält), Ilme Trepp (508), Indrek Varik (458), Art Kuum (422) ja Leonid Siniavski (387).
Artikkel jätkub pärast reklaami
IRLi 8761 liikmest võttis täna Suurkogul hääletussedelid välja 1259 inimest.
Seotud lood
Ainsana täna Isamaa ja Res Publica
esimeheks kandideeriva Mart Laari sõnul pole tal Eesti poliitikas enam eriti
kuskile pürgida ja nõustus erakonna juhiks saama vaid selleks, et
erakonnakaaslastest toetajatele mitte "magedat muljet" jätta, vahendas Eesti
Päevaleht Online.
IRLi esimehekandidaat Mart Laar ütles täna
erakonna Suurkogul kandideerimiskõnes erakonnakaaslasi Eesti hüvanguks koostööle
kutsudes, et rahvuslik-konservatiivse maailmavaate kaitseks tuleb senisest enam
avada erakonna liikmete potentsiaal.
Isamaa ja Res Publica Liidu liikmed valisid
täna Tallinnas toimuval esimesel Suurkogul erakonnale juhiks Mart Laari ja
otsustasid ühineda Põllumeeste Koguga.
Täna pärastlõunal Tallinnas toimunud
Reformierakonna korralisel üldkogul valiti erakonnale uus juhatus ja kinnitati
järgmiseks kaheks aastaks ametisse erakonna senine esimees Andrus Ansip.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.