1. juunist kehtestas Saaremaa
maakonnaliinidel opereeriv AS GoBus kõikidel liinidel kahekroonise lisatasu,
olenemata sõiduteekonna pikkusest.
"Meie hinnangul on Saaremaa siseliinide dotatsioon põhjendamatult madalam kui mujal. Ühes piirkonnas ei saa maaliinid odavamalt sõita kui teistes," ütles Saare maavalitsuse majandusosakonna juhataja asetäitja Olev Tõru Meie Maale.
"Taolist nii-öelda bussi sisenemise tasu on varem rakendatud Läänemaal, minu teada oli see seal neli krooni," lisas Tõru.
GoBusil on lepingujärgne kohustus teenindada Saaremaa siseliine 28. veebruarini 2011.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Go Busi tegevjuht Rene Alpius kinnitas
aripaev.ee toimetusse saabunud vihjet, et ettevõtte nõukogu esimees Aivo Pärn
kutsuti ütlusi andma Lõuna ringkonnaprokuratuuri juhitud
kriminaalmenetluse asjus.
Eesti suurima bussiettevõtteid koondava
transpordigrupi GoBus aktsionäride erakorraline koosolek otsustas kinnitada
möödunud majandusaasta aruande, mille kohaselt teenis kontsern 31 miljonit
krooni kahjumit.
Autobussi- ja turismikontsern Atko Grupp,
kelle tütarfirma AS Harjumaa Liinid bussid teenindavad Kuressaare linnaliine,
süüdistab maakonnaliinidel reisijaid vedavat GoBusi riigilt raha
väljapressimises.
Kui neli valda ja maavalitsus ei ole nõus
bussifirmat GoBus Tallinn-Kihelkonna-Kuressaare bussiliini käigushoidmiseks
rahaliselt toetama, lüheneb selle marsruut mõne kuu pärast tunduvalt.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.