Peaminister Andrus Ansipi sõnul erinevalt
Riigikogu liikmetest, ministritel kompensatsioonide osas muudatusi tulemas
pole, mis tähendab, et palk ei muutu.
"Ma ei tea endagi kompensatsioone peast, ammugi ministrite või Riigikogu liikmete omi. Ma ei tea, miks on Riigikogu liikmetel ja valitsuse liikmetel erinev süsteem selles osas, aga ma tean, et see on nii olnud ammustest aegadest," kommenteeris peaminister.
"See pole Riigikogu liikmetel palgatõus, vaid ikkagi makstav kuluhüvitis, kuid ma ei tea hetkel peast selle protsendi suurust. Samuti ei võta ma endale voli kommenteerida Riigikogu või valitsuse liikmete kompensatsioone," märkis Ansip.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Järgmisel nädalal hakkab Riigikogu arutama
Riigikogu liikme staatuse seaduse eelnõu, mis jõustumisel teeb Riigikogu
liikmetest kiireima sissetuleku kasvuga inimesed Eestis.
Eesti inimesed investeerivad järjest teadlikumalt, kuid küpsema investeerimiskultuuri järgmine samm ei ole lihtsalt uute positsioonide lisamine. Mintose tegevjuhi Martins Sulte sõnul peaks investor üha selgemalt küsima, millist tööd iga vara portfellis teeb. Kui kogu portfell sõltub peamiselt varade hinnatõusust, on kõik munad sisuliselt ühes korvis – isegi siis, kui investeeringuid näib esmapilgul olevat mitu.