Rahandusministeeriumi ja kindlustusseltside
esindajad arutasid reede õhtul vandaalitsejate tekitatud kahju hüvitamist,
teatas ministeerium.
Ühisnõupidamisel arutati riigi ja kindlustusandjate koostööd ööl vastu reedet Tallinna kesklinnas vandaalitsejate tekitatud kahju käsitlemisel.
Kindlustusseltsidest olid esindatud Ergo Kindlustus, Hansa Varakindlustus, IF Kindlustus, Inges Kindlustus, Salva Kindlustus ja Seesam Kindlustus. Kõik osalenud seltsid kinnitasid oma valmisolekut kahjuteadete vastuvõtuks ning kahjude suuruse väljaselgitamiseks.
Täpsem kahju hüvitamise kord lepitakse kokku esmaspäeval ning sellest teavitatakse avalikkust ja kannatanuid esimesel võimalusel nii riigi kui ka seltside poolt.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Informatsiooni kahjude hüvitamise kohta saavad kodanikud ja ettevõtjad tööpäeviti rahandusministeeriumi telefonilt 611 3077 või e-posti aadressilt
[email protected].
Seotud lood
Valitsus teatas, et Tallinna kesklinnas ja
vanalinnas tekkinud kahjud korvatakse riigieelarvest.
Tallinna linnapea Edgar Savisaar teatas, et
kahju ulatub vähemalt 40-50 miljoni kroonini, kusjuures summa ei sisalda
ettevõtjate saamata jäänud tulu äritegevuse sunnitud katkemise eest.
Peaminister Andrus Ansip ütles täna
hommikusel pressikonverentsil, et tal on väga kahju vandalismi aktide ja süütute
kannatajate pärast.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.