Eesti Energia töötajad saavad ligi 14
miljoni krooni eest 65 uut maasturit
Eesti Energia on välja kuulutanud rahvusvahelise riigihanke 65 maasturi leidmiseks. Eesti Energia transpordispetsialist Jaan Tamm ütles aripaev.ee-le, et maastureid on vaja töötajatele, kes käivad elektriliine parandamas raskesti ligipääsevates kohtades.
Küsimusele, millal töötajad uued autod kätte saavad, vastas Tamm, et esimesed 20 peaks nad kätte saama suvel. Ülejäänud veel siis kahe aasta jooksul.
Millist marki maasturitega elektrikud täpsemalt sõitma hakkavad, on seni veel ebaselge. "Kuna pakkumine kuulutati alles välja," märkis Tamm. Seni on tema sõnul varasemad pakkumised võitnud maasturid Ford Ranger ja Toyota Hilux.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Toyotaid müüb Eestis Amserv Grupp, mis kuulub Raivo Kütile ja Raivo Aavistole. Forde müüb Info-Auto, mis kuulub Viktor Siilatsile.
Seotud lood
Eesti Energia kodumaine elektrimüük
moodustas 2006. aasta detsembris 629 gigavatt-tundi (GWh) jäädes eelmise aasta
detsembrikuu tasemele seoses tänavu tunduvalt soojema ilmaga, mis tasandas
majanduse kasvust tingitud elektritarbimise suurenemist.
Iga aastaga üha enam ja enam autosid müüva
Amserv Grupi omanikud Raivo Kütt ja Raivo Aavisto on kui sukk ja saabas -
mõlemad elavad Viimsis, omavad krunte Saaremaal Lahetaguse külas, sõidavad
Lexustega, rahastavad n-ö uut poliitikat, mängivad tennist ja golfi.
Eesti tee iseseisvuse taastamiseni oli tihedalt seotud keskkonnaalaste protestidega, millest algas ka keskkonna-alane koostöö Põhjamaade naabritega.