Eesti TV arhiivi digitaliseerimine maksab
40-60 miljonit krooni, aga pole teada, kust see raha peaks tulema, ütles täna
ETV juht Ainar Ruussaar.
Ruussaare sõnul pole ETV oma arhiivi digitaliseerimist veel alustanud. Hetkel suudame digitaalselt arhiveerida vaid seda programmi, mida toodame, lisas ta.
ETV juhi kinnitusel kuluks olemasolevaid vahendeid arhiivi digitaliseerimiseks suunates 75 aastat, kuni kogu telekanali arhiiv on digitaalne.
Ainar Ruussaar esines täna pärastlõunal Tallinnas Elisa korraldatud IT-konverentsil Fookus. Telekommunikatsiooni arengust rääkisid sel konverentsil ka IT-arendusfirma Uptime juht Eero Tohver, meediaagentuuri Media House arendusjuht Hanno Kindel, Elisa juhatuse liige Andrus Hiiepuu jt.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Kolme aasta pärast on Eestis 25 üleriigilist
digitelevisiooni kanalit, ennustas tänasel IT-konverentsil ETV juht Ainar
Ruussaar.
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.