AS-i Tallinna Vesi aktsionärid otsustasid tänasel nõukogu korralisel koosolekul nõustuda juhatuse ettepanekuga maksta dividende nii 2000. aasta kasumist kui ka varasemast jaotamata kasumist. Aktsionäride aastakoosolekule tehakse ettepanek maksta dividende 182 miljoni krooni ulatuses.
Nõukogu liikmed nõustusid juhatuse ettepanekuga, kuna jõuti ühisele järeldusele, et vee-ettevõttel on piisavalt finantsvahendeid lähitulevikku planeeritud arenguplaanide elluviimiseks.
AS Tallinna Vesi lõpetas 2000. aasta 438 miljonilise käibe juures 24 miljoni krooni suuruse kasumiga. See on 5,5% kasumit käibe kohta.
Seotud lood
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.