Tallinna, Berliini ja Londoni börsil alustati 1999. aasta veebruaris kauplemist Eesti Telekomi aktsiatega. Esimesel kauplemispäeval tõusis aktsia hind Tallinna börsil 35,5 protsenti, mis on võimsaim börsidebüüt Tallinna börsi ajaloos.

- Eesti Telekomi aktsia börsile viimist jälgivad tähtsad mehed pruunides ülikondades. Vasakult: Tommy Biene, Mart Nurk, Sven Papp, Tõnu Tee, Jaan Männik ja Tarmo Amer.
- Foto: Peeter Langovits / Postimees
Äripäev tähistab ja tunnustab eriprojektiga Eestis kaua tegutsenud ettevõtteid ning meenutab sinna juurde, mis tol aastal Eestis ja maailmas laiemalt toimus.
Tänases artiklis meenutame aastat 1999 ja seega ka ettevõtteid, kes saavad tänavu 25aastaseks.
Seotud lood
Eestis on tavaks, et kui perre sünnib juba mitu last, vahetatakse korter maja või ridaelamu vastu. Rohelus, igaühele oma tuba, kodukontor – just nendel põhjustel suunduvad inimesed üha enam linnast välja koduotsingutele. Tallinnas on aga uusi ja erilisi maju, kuhu mahub suur pere mugavalt elama nii, et kõigil on ruumi ja hea olla.