„Minu unistus on depressioonist välja tulla,“ ütles muusik ja näitleja Gameboy Tetris mõni aasta tagasi Äripäeva raadiole. 24. märtsil 2026 lahkus Pavel Botšarov siit ilmast.

- Pavel Botšarov, kodanikunimega Gameboy Tetris.
- Foto: Erakogu
Mõne aasta eest rääkis Pavel Botšarov saates „Läbilöök“ oma muusikuteekonnast, Eesti kodakondsuse taotlemisest ja võitlusest vaimse tervisega. Depressiooni nimetas ta meie aja suurimaks haiguseks ning tunnistas, et tema enda suurim eesmärk oli sellest terveks saada.
Kodakondsuse taotlemist kirjeldas ta kui põhimõttelist ja ambitsioonikat sammu. Ta rõhutas, et rahvuste vihkamine on rumaluse märk ja et lihtne samm üksteise mõistmise poole algab naabri tervitamisest.
Pavel Botšaroviga vestles Alyona Stadnik.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Piret Järvis-Milder tõdeb saates “Läbilöök“, et sooviks praegugi elada sellist muusikuelu, kui ajal, mil Vanilla Ninja oli oma edu tipul.
Saksofonist ja helilooja Maria Faust ütleb, et nii kaua kui ta end mäletab, on ta alati teadnud, et on muusik.
Tuntud räpipundi 5Miinust liige Pavel Botšarov esinejanimega Gameboy Tetris tunnistab, et on õppinud elama depressiooniga.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.