Jäämurdja Botnica rikke tõttu suurenesid Tallinna Sadama kulud, mis kolmanda kvartali puhaskasumit vähendasid, rääkis börsifirma juht Valdo Kalm.

- Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm.
- Foto: Liis Treimann
Botnica tegi lepingulist tööd ja üks peamasina mootor läks rikki, see parandati ära ning jäämurdja sai ka õigeks ajaks tööle, kuid selle remondikulu oli väga suur, selgitas Kalm Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Seepärast ka puhaskasum aastases võrdluses ei kasvanud ning vähenes 6,5 protsenti, tõdes ettevõtte juht. Samas jäi Kalm Tallinna Sadama tulemustega rahule, sest nende jaoks on ülejäänud aasta olnud stabiilne kasvuaeg.
Kalm tegi juttu ka ekspordist, välisturgudest, plaanitud investeeringutest ning millal Eesti riik müüb oma osaluse Tallinna Sadamas.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Intervjueeris Kristjan Kurg.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Vahetasin Tallinna Sadama oma portfellis kolm aastat tagasi Arco Vara vastu välja ja siiani on ettevõte oma tulemustega mulle pettumust valmistanud. Pärast aktsia hinna hiljutist langust ja vihjeid minunimelise investeerimisklubi liikmetelt otsustasin siiski Tallinna Sadama aktsiale pilgu peale visata.
Kolmandas kvartalis teenis Tallinna Sadam 5,6 miljonit eurot kasumit, reisijate arv kasvas üle 4%.
Alanud nädal on suuresti Tallinna börsi ja panganduse keskne, kuid majandustulemusi saabub ka turismi- ja energiasektorist ning avaldatakse järjekordsed makronäitajad.
Kui Balti börsidel kaubeldi kolmapäeval enim Šiaulių bankase aktsiatega, mis vahetasid omanikku 250 304 euro väärtuses, siis Tallinna börsil oli vaiksem päev ning suurima käibega oli Coop Pank 145 113 euroga ning aktsia hind ei muutunud.
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?