Eesti inimesed ei julge praegu elektriautot liisida, rääkis SEB liisingujuht Rein Karofeld hommikuprogrammis.

- Elektriauto laadimine avalikus laadimispunktis on jätkuvalt kallim kui tavaline bensiini- või diislivõtt.
- Foto: Liis Treimann
Karofeldi sõnul on elektriauto omamine, juhul kui oma isiklikku laadimispunkti kodus ei ole, sisepõlemismootoriga auto ülalpidamisest palju kallim.
Jättes elektriautod kõrvale, liisivad eestlased jälle palju nii uusi kui kasutatud autosid, sest peatselt saabuv automaks on sundinud muudatusi tegema.
Intervjueeris Hando Sinisalu.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Raadi linnaosa Tartus muutub inimeste jaoks üha atraktiivsemaks ning suurem piirkonna areng ootab meid veel ees, rääkis Domus Kinnisvara Lõuna-Eesti piirkonna juht Kaisa Hiire.
Ameeriklaste polariseerumine on tekitanud olukorra, kus üha rohkem meelitatakse presidendivalimistel osalema noori latiino mehi.
Valijaid ja inimesi, keda valitsus kõnetab, ei maksa alahinnata, rääkis Bigbanki peaökonomisti Raul Eamets.
Eelmisel talvel küttis välisturist ühe Iglupargi sauna sedavõrd kuumaks, et leek oli korstnast väljas, räägib saates "Turismitund" Iglupargi juhataja Taavi Nõmmistu.
Lätis peakontorit omav finantstehnoloogia ettevõte Wandoo Finance näeb oma suurimat kasvupotentsiaali Ladina-Ameerikas. Ettevõtte asutaja ja tegevjuhi Iveta Bruvele sõnul on Peruus saavutatud veidi enam kui aastaga laenutaotluste maht, mis läheneb Poola turule, kus ettevõte on tegutsenud kümme aastat. Samal ajal tugevdab Wandoo Finance kohalolekut Baltikumi kapitaliturgudel ning otsib uusi kasvuvõimalusi väljaspool traditsioonilist tarbijalaenuäri.