Eesti Loodusmuuseum pakub lähiajal tööd ettevõtjatele mitme miljoni euro eest, kuna muuseum peaks kolima paari aasta pärast uude kohta ja vajab selleks uut sisu, ütles Eesti Loodusmuuseumi direktor Heidi Jõks.

- Eesti Loodusmuuseumi direktor Heidi Jõks.
- Foto: Erakogu
Jõks rääkis Äripäeva raadio neljapäevases hommikuprogrammis, et kuna eesmärk on uue muuseumihoone uksed avada 2027. aasta alguses Noblessneris, siis selleks tuleb hakata ettevalmistusi tegema juba tänavu sügisel.
"Kindlasti saavad tööd loovagentuurid, taksidermistid, mulaažide tootjad ja nii edasi," täpsustas Jõks. Tema sõnul jagub tööd 8–10 miljoni euro eest.
Heidi Jõksi intervjueeris Viivika Rõuk.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Loodusmaja ehitamise riigihankel tunnistati parimaks Nordeconi pakkumine, millega Riigi Kinnisvara hanke võitja rajab puidust hoone Tallinnasse Lennusadama naabrusse, kus suurimaks kasutajaks saab olema Eesti Loodusmuuseum.
15. juunil tunnustati ettevõtteid ja organisatsioone, kes on andnud silmapaistva panuse Eesti riigikaitsesse ning reservväelaste toetamisele. „Riigikaitsjate toetaja“ tunnustus toob esile tööandjad, kes aitavad reservväelastel osaleda õppekogunemistel, väärtustavad ajateenistuses omandatud kogemusi ning panustavad laiemalt Eesti julgeoleku tugevdamisse.