Saatejuht Hando Sinisalu käis Dubais toimunud ÜRO kliimakonverentsil COP28 ja vestles seal kohal olnud Eesti ettevõtjatega.

- President Kersti Kaljulaid, Timbeteri juht Anna-Greta Tsahkna, KIKi juht Andrus Treier ja Rondônia osariigi kuberner Marcos Rocha pärast koostöölepingu allkirjastamist.
- Foto: Erakogu
Sisuturundussaates tuleb juttu sellest, miks on mõttekas sellisel suurfoorumil kohal olla, kuidas selle tulemuslikkust mõõta, kuidas leppida kokku kohtumisi õigete inimestega ja kui oluline on ettevalmistustöö.
Saates jagavad oma mõtteid Timbeteri juht Anna-Greta Tsahkna, Zero Terraini juht Peep Siitam, KappaZeta kosmosetehnoloogia juht Martin Jüssi, Beasti juht Anna-Maria Mikaberidze ja Rail Baltica kommunikatsioonijuht Priit Pruul.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
COP28-l sündinud kokkulepe sai lahja ja kohtumine ise rohepesumaigune … ning ometigi saavutati ajalooline läbimurre, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Energiasalv, kes otsib Dubais toimuval kliimakonverentsil oma energiasalvestuse projektidele nii investoreid kui tellijaid, on kontaktide loomisel kasu lõiganud ka Dubais tegutsevast Eesti ettevõttest, selgub saatest „Energiatund“.
Pandeemia, energiakriis, sõda Ukrainas ja kõikuvad sisendhinnad panevad viimastel aastatel Eesti taristusektori keerulisse olukorda. Kuidas ehitada ja planeerida pikaajalisi projekte maailmas, kus olud muutuvad kiiremini kui objektid valmida jõuavad?