Ehkki uute sõiduautode müük kukkus mullu aasta varasemaga võrreldes 9%, majanduses on keerulised ajad ning autod läinud tempokalt kallimaks, püsib Eesti ühe suurima müüja Elke Grupi tegevjuht Taavi Lepik ettevaatlikult optimistlik. Tema juttu mööda paistavad praegused raskused ja muutused avalikkuses suurematena kui äri seestpoolt vaadates.

- Auto kütusetarve on Taavi Lepiku kinnitusel Eesti ostja jaoks väga tähtsaks muutunud, muu hulgas keskkonnasäästu aspekti tõttu. Fotol on vesinikul töötav Toyota Mirai, mille siinmail kasutamist takistab puuduv taristu.
- Foto: Andras Kralla
„Sõna „kehv“ ma kindlasti ei kasutaks,“ lausus Lepik Äripäeva raadio otsesaates „Kuum tool“ 2022. aastast rääkides. Transpordiameti andmetel müüdi mullu Eestis 20 563 uut sõiduautot ehk 9% vähem kui aastal 2021. Autode müügi- ja teenindusettevõtete liit ütleb numbriks 20 426 ja kukkumiseks 8,6%. Umbes sama suur või veelgi kopsakam langus toimus mitme suurema riigi autoturul.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Viimased aastad on Eesti põllumajandust korralikult proovile pannud. Koroonapandeemia, sõda Ukrainas, väetiste ja energia hinnahüpped ning mitu järjestikust keerulist kasvuaastat on sundinud põllumehi vaatama kriitilise pilguga üle nii oma kulud kui ka investeeringud. Kui varem võis ostuotsuste tegemisel määravaks saada harjumus või pikaajaline koostöösuhe, siis täna kaalutakse iga euro kasutamist palju põhjalikumalt.