Ehitussektoris suhtutakse digitaliseeritusse ja innovatiivsetesse lahendustesse jätkuvalt ettevaatlikkusega, tihtilugu neid ei võetagi vastu, tõdesid Äripäeva raadios Riho Anton Tallinna Sadamast, Miina Karafin Nordeconist ja Tiit Hiion, kes on digitaalehituse klastri juhatuse esimees.

- Riho Anton (vasakul), Miina Karafin ja Tiit Hiion rääkisid Äripäeva raadios digitaalehituse klastrist ja põhjustest, miks sinna kuuluda.
- Foto: Äripäev
Just selle probleemi tõttu eksisteerib digitaalehituse klaster, kuhu kuulub 57 ehitusettevõtet, mis teevad koostööd mainekate kõrgkoolide ja ministeeriumitega. Klastri missioon on tõsta digitaliseerituse taset ehitussektoris.
Värskes sisuturundussaates räägitakse senistest klastri saavutustest, tutvustatakse 3Di uut toodet, mis sündis tänu klastri tagasisidele, ning põigatakse ka ehitusturu hetkeseisu.
Saadet juhib Mark Kitajev.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuula saadet siit:
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Scandagra Eesti AS-i viljaäri juhi Marge Pähkli ja teraviljaostujuhi Urbo Viliberti sõnul kõigub nisu hind praegu kitsas vahemikus ning suuremaid hinnahüppeid ei nähta. Võrreldes eelmise saatega on nisu päevahind langenud ligikaudu 4–5 eurot tonni kohta ning turu peamine fookus on jätkuvalt ilmastikul.